KOMUNIKAT WÓJTA GMINY DWIKOZY W SPRAWIE OGRANICZEŃ PRACY URZĘDU GMINY DWIKOZY

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Dwikozy

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wynikającym z rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 na terenie kraju zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie od dnia 13 października 2020 r. osobistego załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Dwikozy i podległych jednostkach organizacyjnych.

Zachęcam, by pierwszą i podstawową formą kontaktu z Urzędem Gminy Dwikozy był kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem skrzynki nadawczej ePUAP

tel. (15) 831-14-71; fax. (15) 831-14-04
e-mail: urzad@dwikozy.gmina.pl, sekretariat@dwikozy.gmina.pl
Adres skrzynki ePUAP: /ux81gpa486/Skrytka_ESP

Wizyta osobista w Urzędzie jest możliwa wyłącznie, po uprzednim kontakcie telefonicznym, w sytuacji, gdy nie można jej zastąpić inną formą.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Dwikozy apeluję o zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej i stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i innych służb zaangażowanych w walkę z epidemią.

Marek Łukaszek
Wójt Gminy Dwikozy

Kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dwikozach
tel. (15) 831-18-16;
e-mail: ops@dwikozy.gmina.pl

Translate »
Skip to content